Apartamenty na sprzedaż w systemie Condo

Zainwestuj w górach !

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty gwarantowanego zwrotu z inwestycji na poziomie
6% netto w skali roku

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marbella Sp. z o.o., Apartamenty Park Sp. z o.o., HSP Management Sp. z o.o. (Administratorzy danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych z zakresu oferty Agencji. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marbella Sp. z o.o., Apartamenty Park Sp. z o.o., HSP Management Sp. z o.o. (Administratorzy danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług.
Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą, znajdują się w naszej Polityce Prywatności
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania szczegółowej oferty i umówienia spotkania, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu przeprowadzenia badania satysfakcji klienta oraz w celach archiwizacyjnych.
 
biuro@szczawnica-park.pl
+ 48 881 442 070

 

 

Ul. Główna 25, 34-460 Szczawnica

 

Apartamenty Park sp.z o.o.

ul. Ruczaj 2, 02-997 Warszawa,

NIP 9512357075