Zastosowane zdjęcia budynku są wizualizacją 3d. Projekt może ulec zmianie w trakcie realizacji.

 

Inwestor godny zaufania

Inwestor Hotelu to spółka Apartamenty Park Sp. z o.o., posiadająca wieloletnie doświadczenie hotelarskie – jako właściciel Apartamentów Park. 

 

Inwestor Hotelu to spółka Apartamenty Park sp. z o.o., posiadająca wieloletnie doświadczenie hotelarskie - jako właściciel Apartamentów Park www.apartamenty-szczawnica.pl oraz Restauracji Parkowej www.parkowa-restauracja.pl.

 

Udziałowcy spółki posiadają równocześnie udziały w spółce Marbella sp. z o.o., która z wielkim powodzeniem prowadzi już od 15 lat Hotel Batory*** w Szczawnicy oraz Restaurację Pod Batorym www.batory-hotel.pl

 

Nowo wybudowane i otwarte w lipcu 2015 r. Apartamenty Eko www.apartamenty-eko.pl to z wielkim sukcesem prowadzony obiekt, który zainspirował nas do kolejnej inwestycji, Apartamenty Tęcza, które zostały oddane do dyspozycji gości w czerwcu 2017 roku i już cieszą się świetną opinią licznie przybywających gości  www.apartamenty-tecza.pl

 

Po wielu latach starań spółka otrzymała pozwolenie na budowę w niepowtarzalnym miejscu w Parku Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie promenady spacerowej wzdłuż rzeki Grajcarek i dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę. Zachęcamy do inwestycji.